POD-системи: основні переваги та недоліки

В останні роки особливого поширення набув такий різновид електронних сигарет, як POD System Vape. Це компактний пристрій, здатний повноцінно замінити звичайні цигарки. 

Його робота заснована на принципі випаровування рідин із сольовим нікотином. Куріння в такий спосіб дозволяє наситити організм алкалоїдами набагато швидше та ефективніше. 

Pod система Voopoo

Сьогодні існує велика кількість вейпів, що відрізняються між собою конструктивними особливостями, обсягами акумуляторів, змінними картриджами тощо.

Інтернет-магазин Vape Shop «Easy» пропонує своїм клієнтам товари для вейпінгу у багатому асортименті. Тут можна знайти атомайзери, підсистеми, рідини, бокс моди й весь інший спектр витратних матеріалів для електронного куріння.

Основні переваги

Як правило, поди вибирають насамперед за простоту використання. Тут здебільшого відсутні різноманітні кнопки та налаштування, а запускається пристрій за допомогою звичайної затяжки. Застосування такого засобу не залишає сторонніх запахів, у ротовій порожнині не виникає огидного посмаку.

Проте плюси й мінуси також існують. До переваг можна віднести:

  1. Нескладна в експлуатації конструкція. Змінний картридж вставляється в девайс, після чого просто потрібно зробити одну затяжку і куріння почнеться само собою.
  2. Компактні габарити. Системи pod відрізняються меншими розмірами, ніж інші схожі пристрої. Це пов’язано з тим, що вони не оснащені додатковими потужними акумуляторами та іншими пристроями. Шляхом цього поди з легкістю поміщаються у кишені, барсетці чи жіночій сумці.
  3. Доступні ціни. Подібні пристрої коштують менше, ніж бокс-моди або схожі пристрої з атомайзерами.
  4. Пара випускається малими дозуваннями. Це не завдає жодного дискомфорту для оточення.
  5. Швидке влучення нікотину в легені. Курець отримує необхідну кількість алкалоїдів у найкоротші терміни та повному обсязі.

З мінусів виділяють:

  1. Обмежений робочий інтервал. У приладах для куріння вбудовані акумуляторні батареї, які відрізняються малою місткістю. Поміняти елементи живлення, як у традиційних вейпах не вдасться. По суті, це не є великою проблемою, тому що при низькій інтенсивності куріння обсягу заряду цілком вистачає на один чи навіть півтора дня.
  2. Облаштований невеликий резервуар для рідини. До того ж можна використовувати виключно рідкі сольові склади.
  3. Менш довговічні, ніж бокс-моди чи мехмоди. Поводитися з ними потрібно обережніше, адже при попаданні вологи на електронну плату можуть вийти з ладу всі електронні компоненти.
Pod системи

Попри кілька недоліків випарники можуть похвалитися великою популярністю. Сьогодні випускається величезний асортимент усіляких джусів для сольових рідин. Це можуть бути зовсім різні смаки — цитрусові або ожинові, журавлинні та інші аромати лісових ягід.

Також, різняться підсистеми за типами конструкції картриджів. Існують відкриті (багаторазові) та закриті (одноразові по використанню змінні касети) модулі.У магазині Vape Shop «Easy» на https://easyvape.net/ua/ клієнти знайдуть будь-які види електронних систем куріння. Всі товари доставляються за адресою замовника протягом одного-двох днів. У разі виявлення фабричного браку пристрій можна повернути протягом двох тижнів після придбання. Тут працюють тільки досвідчені продавці-консультанти, які допоможуть вам визначитися з вибором, розкажуть про всі плюси та мінуси тієї чи іншої моделі. Українська компанія працює безпосередньо з усіма виробниками випарних пристроїв. Цим пояснюються низькі ціни на всі види продукції.