Друга Ріка знов у Києві

Правду кажуть, що дорогу здолає лише той, хто йде. Якщо ти ставиш собі мету, то маєш йти до неї, бо без дії нічого не буде. Про це досить добре відомо українському рок-гуртові Друга Ріка.

Друга Ріка

Їхній 2019 розпочався з виклику самим собі: хлопці вирішили за півтора місяці зібрати одну з найбільших концертних майданчиків нашої столиці — Палац Спорту. І знаєте що? У них вийшло! Друга Ріка зібрали майже вісім тисяч шанувальників своєї творчості. Це був солд аут. Достойно поваги, згодні?

Взагалі Валерій Харчишин та його команда роблять великі справи своєю творчістю. Хлопці власноруч створюють соціальні проекти, ціль яких рятувати та допомагати. Ось ще у 2012 році була створена програма “Я буду жити”. Ціль її — боротьба проти лімфоми. Таким чином Друга Ріка організовує благодійний концерт разом з іншими українськими рок-гуртами, до складу яких увійшли “С.К.А.Й”, “Океан Ельзи” та “Бумбокс”.

У 2013 році Валерій Харчишин знімає кліп разом з Вірою Брежнєвою “Скажи”, де освітлює проблему діток, які погано чують. Зйомки кліпу відбувались за участю таких учнів спеціального інтернату.

Такими вчинками усі учасники гурту Друга Ріка показують, що пісні мають за мету не тільки звеселяти, а й допомагати, робити цей Світ добрішим.

А завершити свій неймовірний творчий рік гурт планує також незвичайним концертом. Його особливість не у тоннах звукової апаратури, а у тому, що виступ буде акустичним за участю спеціальної оркестрової групи. Це придасть улюбленим пісням особливої душевності та романтичності. Друга Ріка чекатиме зустрічі з вами 14 листопада у МЦКіМ “Жовтневий палац”. Квитки можна придбати прямо зараз, перейшовши за посиланням: https://kiev.ticketsbox.com/druga-rika/

Список інших подій цієї концертної платформи можна переглянути тут: https://ticketsbox.com/ktyabrskij-dvorets/.