Вишивка бісером – сучасний та модний бренд

Вишивка бісером – сучасний та модний бренд Використовуючи набори для вишивання бісером у сучасної майстрині з’являється прекрасна можливість створювати красиві картини: об’ємні, блискучі, ефектні.

Творити вдасться швидко і без особливих трудовитрат. Це дуже цікаве заняття. І щоб почати створювати твір мистецтва, досить тільки величезне бажання, трохи вільного часу, позитивний настрій. Набори продаються в інтернет-магазинах рукоділля в великому асортименті і за прийнятними цінами. Для прикладу можете переглянути тут http://biser-opt.com.ua/katalog-prajs/ каталог чеського бісеру.

З чого почати роботу?

Якщо вирішено самостійно скласти набір для вишивання, варто починати роботу слід з підбору тканини. Її якість і щільність, безпосередньо залежить від розміру намистин. Дуже часто, для цього використовують канву. Ця тканина досить щільна і добре підійде на початковому етапі. Також новачкам не варто вибирати щось складне і багатобарвне. Простий триколірний невеликий малюнок — оптимальне рішення. Що стосується голки для роботи, то майстрині радять придбати спеціальну тонку без потовщення в області вушка. За допомогою такої голки, не виникне проблем в процесі нанизування намистин — вони не застрягають, тому бісер буде нанизуватися без проблем.

Звичайна нитка не зовсім підійде для вишивки бісером. Найкраще використовувати волосінь — вона і тонка, і міцна. Її колір визначається в залежності від використовуваного бісеру. Довжина нитки при роботі не повинна перевищувати довжини 30-40 см. Не варто економити і купувати дешеві і неякісні матеріали для роботи. Хороший бісер виготовляють в Китаї і Чехії. Розмір в даному випадку особливого значення не має. Використовувати можна абсолютно будь-які форми.

Головне, щоб розмір намистини не порушував композиційну цілісність. Для зручності при шитті прийнято використовувати п’яльці. Це необхідно для того, щоб зафіксувати тканину в потрібному положенні. Також рекомендується використовувати всілякі ємності для зберігання бісеру, адже його дуже просто переплутати і розгубити. Перед початком роботи необхідно розташувати світлу тканину на коліна. Бісер що впав легше знайти на світлому матеріалі, ніж на темній тканині.

Користь рукоділля

Вишивка бісером корисна не тільки для дорослих, але і для дітей: вона відмінно розвиває дрібну моторику, скрупульозність, уважність і акуратність. Крім того, психологи радять займатися даним видом хобі для додаткового заспокоєння. А в деяких випадках вишивки бісером може стати і не тільки цікавим дозвіллям, але й приносити хороший дохід.