Гід по пегінгу для початківців

Гід по пегінгу для початківців Пегінг (не плутати з петінгом) — чергова практика, у якої в українській мові немає визначення, але при цьому — сюрприз — вона дуже поширена. Пегінг означає анальне проникнення за допомогою фалоімітатора (страпона), де приймаюча сторона чоловік, а керуюча — жінка. Іноді пегінгом також називають будь-яку сексуальну взаємодію з аналогічним пристроєм, але для початку давайте розберемося з основами — тим більше що експериментувати в цій області потай хочуть куди більше чоловіків і жінок, ніж вам здається.

Для початку розберіться, навіщо це вам. Є багато девайсів, які принесуть задоволення вам обом — одночасно стимулюючи жінку. Але головне в пегінзі — зміна ролей і захоплююче вивчення нових сторін власної сексуальності і взаємовідносин з партнером. У жінок з чисто анатомічних причин досвіду впровадження набирається трохи, пегінг допомагає розширити межі досвіду. Безкоштовний бонус — партнер багато відчуває на собі і починає більше розуміти про проникаючий секс. Але якщо вам не подобається сама ідея, або не хочеться нічого такого реалізовувати з конкретним чоловіком, сміливо відмовляйтесь. Адже це тільки ваша особиста справа, який сексуальний досвід набувати.

Уточніть, навіщо це потрібно партнеру. Якщо йому цікаво спробувати щось нове, цікаві фізіологічні або психологічні аспекти пегінга, хочеться підкорятися, щоб з ним робили що завгодно, або він вже в курсі, що йому сподобається, — сміливо починайте. Якщо ж хлопцеві насправді потрібен одностатевий контакт, нехай краще мужика собі знайде хорошого. З вами все вийде по-іншому, а бісексуальністю нині нікого не здивуєш.

Обговоріть сумніви партнера, якщо він сумнівається. Його турбують питання орієнтації? Масаж простати до гомосексуальних бажань ніякого відношення не має, і не всі геї займаються анальним сексом, до речі. Конкретна сексуальна практика або набір з них і сексуальна орієнтація не тотожні. Так що не піддавайтеся параної з приводу «пропаганди»: зробити чоловіка гомосексуалом, якщо він ним не є, неможливо — нехай і сміливими іграми з його дупою. Партнер хотів би спробувати, але боїться, що пацани засміють? Так Гугл видає 70 тисяч результатів за запитом «шукаю страпонесу», а один тільки Інтернет-магазин isex.com.ua, за даними компанії, продає в Україні десятки тисяч страпонів в рік і має величезний асортимент — http://www.isex.com.ua/strapon.html. Ось така таємне життя чоловіків під публічні крики, що дупа не для того призначена.

Перечитайте гід по анальному сексу. На відміну від жінок, яким потрібні танці з бубнами для оргазму з чорного входу, у чоловіків є чарівна кнопка — можливість масажувати простату через пряму кишку. В результаті фонтан задоволення без будь-яких дотиків до пеніса. В іншому поради ті ж: допоможіть розслабити сфінктери, дійте повільно і обережно, а на харчування потрібно звернути особливу увагу, тому що чоловіки часто п’ють набагато менше води і їдять помітно менше клітковини.

Виберіть страпон. Їх величезна кількість, в вищезгаданому секс-шопі навіть більше, ніж вібраторів для клітора. Страпони поділяються на кілька основних категорій, вибирайте свій набір, виходячи з потреб. Ременеві кріпляться на спеціальні упряжі або труси, без ременів мають відросток, який утримуєш вагіною. Останні прекрасні внутрішньої стимуляцією, але для утримування потрібні розвинені м’язи тазового дна, інакше девайс буде просто вискакувати. Виглядають вони теж абсолютно по-різному: від реалістичних з венами і гіпертрофованими головками до футуристичних пристроїв, шукайте на свій смак і побажання партнера. Можливо, йому зовсім не хочеться, щоб по дупі гумова мошонка у процесі била, а може, і навпаки.

Не обмежуйтеся власне пегінгом. Будь-який секс — це гра, ласки і комунікація. Кому охота зустрічатися тільки для того, щоб в тебе щось засунули. Так що, якщо вирушаєте в спальню (або куди вас занесе) з твердим наміром влаштувати пенетрацію і нічого більше, подумайте, чого ви втрачаєте. Навіть якщо ви вже все наділи, подразніть партнера і заведіть до такої міри, щоб благав про проникнення. Самі ви після цього теж заслуговуєте на потужний і яскравий оргазм.

Дотримуйтесь правил безпеки при грі в жіночу домінацію. Не пов’язуйте нічим, що не можна швидко зняти. Краще всього підходять вінілові стрічки, які приклеюються тільки один до одного (прив’яжіть зап’ястя чоловіка до щиколоток в позі на спині), а не до шкіри. Виключіть наручники — занадто багато історій про втрачені ключі. Не описуйте сценарій докладно, краще обговоріть, що кожному з вас точно не підходить і використанню не підлягає. Гра в переодягання разом з пегінгом — відмінна штука, полежіть потім, обійнявшись, прямо в цьому одязі, це зближує і допомагає утвердитися в тому, що ви — це ви, незалежно від зовнішнього вигляду.

Пам’ятайте про гігієну. Хто миє страпон? Кому він належить, той і миє: теплою водою з м’яким милом і засобами для очищення іграшок, а деякі девайси можна навіть кип’ятити. При небажанні займатися очищенням просто використовуйте презервативи. Якщо один і той же страпон використовується на різних чоловіках — презервативи обов’язкові, і це навіть не обговорюється. Заодно запропонуйте чоловікові навчитися розгортати гумку по страпону ротом, відразу дізнаєтеся про нього більше, ніж за пару років подружнього життя.

Статьи по теме: