У чому перевага використання гофрованих труб з пластику

У чому перевага використання гофрованих труб з пластику Труби з пластику дуже поширені на сьогоднішній день серед будівельників. Чим пояснюється така популярність спробуємо розібратись в межах нашої статті. Самими використовуваними матеріалами при їх виготовленні є поліпропілен (РР), поліетилен тиску низького (ПНД) і високого (ПВД), полівінілхлориду (ПВХ) і композитні матеріали, які сьогодні використовуються в багатьох сферах життя. Виробник високоякісних виробів пропонує доступні, практичні труби гофровані (рос. гофрированная труба пвх) для установки і монтажу кабелів телефону, сигналізації, електричних кабелів, каналізації, водовідведення та постачання. Всі різновиди пропонованих виробів можна побачити і ознайомитися на сайті компанії tdok.com.ua.

Труби гофровані виробляються в самих різних діаметрах — від 16мм до 64мм призначаються для виконання прихованого, зовнішнього монтажу кабельних систем або прокладки на глибині і для заливки бетону. Для каналізацій, дренажних систем, різноманітних водопроводів найкраще використовувати труби з діаметром значно вище, найбільш часто застосовується саме 110мм.

Труби з гофри відрізняються своєю міцністю, надійністю, довговічністю і широким вибором варіантів для застосування. Труби виробляються з матеріалів, стійких до горіння, вони перешкоджають поширенню вогню при коротких замиканнях електричних мереж.

Головною перевагою гофрованих труб крім їх вартості та невеликої маси можна вважати унікальну структуру, що дозволяє виконувати укладання без використання додаткових з’єднань і елементів. Використання цього типу труб дозволяє виконувати будь-які кути і встановлювати труби в різних ділянках, навіть важкодоступних. Гофра володіє також властивостями розтягуватися при необхідності до потрібного розміру або стискатися, що надає їй особливої стійкості. Спеціальні кільця труби надають їй високу міцність і стійкість при впливі зовнішніх факторів.

Всі труби з пластику, в тому числі і гофровані, володіють просто відмінними ізоляційними властивостями, що просто незамінне при укладанні електричних мереж в сучасних квартирах або приватних будинках. Ці властивості дають можливість звести до мінімуму бути ураженим струмом в побуті при виході з ладу або коротких замиканнях.

Ще одним явним плюсом використання труб з гофри є великий діапазон робочих температур, починаючи від -20 закінчуючи +80 ºС. Деякі різновиди виробів надміцні і здатні витримувати і більш високі або низькі температурні показники. Крім цього труби гофровані відрізняються високим терміном служби, який налічує більше 50 років.