Чи потрібні жінкам спортивні добавки?

Чи потрібні жінкам спортивні добавки? Спортивні добавки жінкам, взагалі, і не потрібні. Справді, навіщо нашим милим дамам великі біцепси або відновлення організму після навантажень? Жіночий організм і сам може про себе подбати без всяких препаратів. А ті, хто все ж хоче наростити м’язову масу цілком можуть обійтися і без спортивного харчування.

Все це було б так, якби ми жили в ідеальному світі. Але ми, на жаль, живемо в звичайному світі, де не все гладко. Сьогоднішні леді вимушені довго працювати, харчуватися абияк, ще й працювати після роботи по дому. Все це виснажує організм. А у формі себе тримати потрібно. Але оскільки організм ослаблений, то і відпочинок після навантажень повинен бути довшим. А часу на це, як правило, немає. І виходить, що замість набору м’язової маси наші милі дами тільки худнуть. Все це і штовхає жінок до походу в спортивний магазин за спортивним харчуванням. Для прикладу, тут http://koptenko.ua/ вам запропонують спортивне харчування рекомендоване Валерієм Коптенко, 15 кратним чемпіоном України з бодібілдингу.

Але тут є свої нюанси. Вживати спортивне харчування стоїть в тому випадку, якщо потрібно повернути привабливі форми, не збільшуючи масу тіла при цьому. На допомогу тут прийде протеїн. Але приймати його варто лише по 100 гр в день.

Жінкам з надмірною вагою придасться суміш білків і вуглеводів — гейнер. Він забезпечить швидкий відпочинок організм після занять і дасть вашим клітинам додаткові мінерали і корисні речовини. Але зловживати ним для швидкого результату не варто, ризик ожиріння занадто великий.

Спортивне харчування допоможе також жінкам, які швидко втомлюються від тренувань і не можуть довго відновитися. Для таких випадків є амінокислоти, що додають організму сили, щоб витримати великі навантаження. Можна використовувати і суміш білків з вуглеводами, але тоді з’явиться небезпека ожиріння. Взагалі зловживати спортивними добавками не варто.

Спортивні добавки можуть також припасти до смаку дівчатам, які хочуть швидко схуднути. Для цього всього лише потрібно замість сніданку або вечері почати приймати протеїн. Він дасть організму потрібну кількість білка без зайвих калорій.

Ось так спецхарчування може допомогти дівчатам. Не поспішайте, проте, купувати добавки в спортивному магазині. Пам’ятайте, що спортивне харчування — це лише допоміжний засіб. Головне в досягненні наміченого вами результату — завзятість і бажання. Так що подумайте гарненько, може вам і не потрібні ніякі білки і вуглеводи. Можливо, ви самі, без допомоги протеїнів і амінокислот, в змозі вирішити проблему набору м’язової маси?

Статьи по теме:

Добавить комментарий