Новобудови в Одесі: море, гарне місто, приємні люди

Південне місто біля Чорного моря — мрія багатьох не тільки для відпочинку, але і для постійного перебування. Хороша екологія, розвиток економіки, налагоджена робота промислових підприємств і аграрного сектора, а також багаторічна історія і унікальне культурне надбання — тут створені всі сприятливі умови для комфорту. За роки свого благоустрою місцева територія розширилася, а чисельність населення зросла. Це стало фактором, завдяки якому попит на нерухомість зростає. Нерухомість в Одесі та містах, які знаходяться в безпосередній близькості до обласного центру та на берегу моря — це вірний шлях до прийняття грамотного рішення при виборі житла. Серед таких міст можна назвати, в першу чергу – Южне, де на сьогодні будуються 3 нові житлові комплекси: ЖК Кокос Авеню http://gitlo.in.ua/viewtopic.php?f=29&t=372, Дом у моря http://gitlo.in.ua/viewtopic.php?f=29&t=373 та Морской http://gitlo.in.ua/viewtopic.php?f=29&t=371. Також тим хто хоче жити біля моря й недалеко від цивілізації, але у затишному та спокійному місті варто розглянути варіанти інвестицій в нерухомість у районах Одеси за межами міста, але від того вони не втрачають своєї привабливості, для прикладу багато є просто чудових житлових комплексів в районі Фонтанка та Лузанівка, або у містечку Чорноморськ.

Новобудови в Одесі

Новобудови Одеського регіону

Сучасний ритм життя диктує прагнення до поліпшених умов, а забудовники створюють проекти за світовими стандартами. Вони гармонійно доповнюють архітектурний ансамбль Одеського регіону, надаючи йому європейські обриси. Щорічно в експлуатацію здаються будинки і житлові комплекси, в яких успішно продаються апартаменти на будь-який смак і бюджет. Прийнявши відповідальне рішення купити квартиру в новобудові, слід співвіднести свої вимоги і фінансові можливості. Надійні будівельні компанії є місцевих так і з інших регіонів які будуть саме в Одесі та області — керуються бажанням потенційних клієнтів забезпечити себе максимально зручним простором на довгі роки, бо працює конкуренція, яка куди краще наглядає за якістю будівництва ніж будь-який контролюючий орган.

Ціни на квадратні метри в Одесі та області встановлюються, виходячи з характеристик:

  • району знаходження,
  • метражу об’єкта,
  • планування,
  • стану на момент придбання,
  • наявності умов (паркінгу, прибудинкової території, охорони).

Сьогодні сучасний житловий комплекс — це цілий міні-містечко, в якому є вся необхідна інфраструктура, для прикладу можна згадати той самий ЖК Кокос-Авеню, де буде окрім будинків вся необхідна для комфортного проживання інфраструктура. Новобудови в центральній частині Одеси і в зоні узбережжя цінуються високо. Це пояснюється престижністю локації і затребуваністю. Комплекси «Французький», «Бельетаж», «Олімпійський» — зразок сучасної нерухомості крупного мегаполісу. У спальних мікрорайонах — у Київському, Суворовському або на Черемушках — активно ведеться робота зі зведення габаритних ЖК, оточених просторими дворами. Тут вважають за краще вибирати житло сім’ї з дітьми, а наявність широкого транспортного вузла дозволить дістатися в будь-яку точку Одеси. Увага забудовників приваблює і околиця нашого міста. Тутешня місцевість відрізняється тихою атмосферою і віддаленістю від міської суєти. Наприклад, в смт Авангард, Фонтанка або Овідіопольський район стають все більш затребуваними. Тут будуються як затишні будинки малої поверховості, так і цілі котеджні селища. Приватні будови нового типу — таунхауси, мезонети і вілли можуть стати ідеальним вибором для тих, хто цінує розкіш.

Статьи по теме: