RSS |

Який вибрати чохол і аксесуари для телефону Meizu Захист мобільного пристрою реалізується за допомогою невеликого переліку аксесуарів, в числі яких і чохол. Добре, коли чохол для meizu збігається з габаритами девайса, це дає гарантію простого доступу до кожної функції. Не виймаючи смартфон з чохла, можна писати смс, говорити по телефону, користуватися встановленими додатками. Переглянути пропозиції виробників чохлів для Meizu M5 можна на сторінці http://armored.com.ua/1761-meizu-m5.

Чохол-книжка

Якщо говорити про те, який тип чохла подобається користувачам найбільше, то це, безумовно, «книжка». Шкіряний чохол книжка має полікарбонатний каркас, всередині нього тримається апарат. Чохол оснащений шкіряною обкладинкою — з натурального або штучного матеріалу. Різниця між цими варіантами в вартості і статусі.

Шкіряний чохол амортизує вібрації, якщо смартфон впав, що скорочує ризики появи тріщин, сколів і подряпин. Шкіряний чохол також буває конструкції «фліп». Цей аксесуар орієнтований на зручне повсякденне використання. Обкладинка відкидається легким рухом руки, можна навіть на ходу відповісти на важливий дзвінок.

Силіконовий чохол

Такий чохол оцінять ділові люди, які завжди кудись поспішають. Пластиковий або силіконовий чохол форм-фактора «накладка» компактний і легкий. У сфері його захисту, що надається девайсу, безпеку задньої панелі, боковин. Гумовий чохол м’який, еластичний, для швидкої фіксації апарату без його ушкоджень.

Якщо чохол оберігає від деформування корпус (в основному), то сенсорний екран захистить екранний протектор. Є 2 варіанти захисту сенсора — скло або ж плівка з еластичного полімеру. Скло кріпиться клейовим способом, його тильна частина має базу-підкладку. Скло міцністю 9Н, в 3 рази щільніше плівки, яка фіксується електростатикою.

Обидва аксесуара безслідно видаляються з дисплея, зберігається його гладкість і чистота, а також цілісність. Плівка і скло не змінюються чуйності сенсорних датчиків телефону — їх реакція на торкання моментальна. Картинка також залишиться колишньою за яскравістю, реалістичністю, насиченістю, особливо якщо обраний аксесуар з глянцевою поверхнею. Якщо замовити чохол на Мейзу разом з плівкою / скляним протектором, з’явиться впевненість у безпеці вашого гаджета!

Аксесуари-доповнення

Можна просто купити чохол для Мeizu, але якщо підібрати на нього аксесуари-доповнення, робота з функціями пристрою перетвориться, стане простіше, продуктивніше. Стилус з силіконовою основою, перехідник, гарнітура, MicroSD карта, підставка — своя значущість притаманна кожному елементу.

Якщо взяти стерео-навушники, сумісні зі смартфоном, можна буде слухати музику, де б ви не знаходилися — в громадському транспорті, на вулиці і вдома. Карта MicroSD з карт-рідером, дата-кабель, перехідник, зовнішній накопичувач — з таким переліком передачі і зберігання інформації стане куди простіше, надійніше, швидше.

Водії оцінять користь автомобільного утримувача і АЗП — так можна буде скільки завгодно користуватися смартфоном як навігатором, заряджаючи його від роз’єму прикурювача. Велосипедний і наручний держатель сподобається любителям активного способу життя. Зафіксувавши смартфон на біцепсі або на кермі велосипеда можна мчати вперед, насолоджуючись швидкістю і улюбленими треками.


Comments are closed


Последние новостиШоу-бизнес в фото