RSS |

Вибираємо і купуємо ванну через інтернет Найчастіше вибір і покупка ванни в інтернеті обіцяє непогану економію. Проблема лише в тому, що побачити і помацати виріб ви в цьому випадку зможете лише після його доставки. Саме тому тим, хто хоче купити ванну в інтернет магазині, необхідно дуже ретельно розбиратися в матеріалах і конструкції сучасних ванн. Тоді ви будете точно знати, що купуєте, і вже тоді вибирати з великого асортименту, який пропонують сьогодні магазини будівельних матеріалів. До речі, вибирати в мережі ванни набагато простіше ніж в звичайних магазинах. Тут легко можна відсортувати за критеріями вибору, для прикладу, тут http://www.budmagazin.com.ua/uglovaya-vanna можна побачити кутові ванни.

Отже, основа вибору ванни — це вибір матеріалу. Дизайн, фірма-виробник, конструкція, — все це, безумовно, дуже важливо. Але саме матеріал найчастіше визначає експлуатаційні якості та нюанси вашої ванни. У минулому найбільш поширеними вважались ванни чавунні. Застосовується даний матеріал і донині, залишаючись актуальним. Є у чавунних ванн свої незаперечні достоїнства. Серед них міцність і дуже тривалий термін служби. Власне, такі ванни можуть без проблем пережити не один ремонт. Чавунні ванни дуже важкі, але в той же час стійкі.

Одні з найбільш поширених на сьогоднішній день — ванни акрилові. Цей тип ванн відносно новий, а популярність вони придбали завдяки властивостям матеріалу — акрилу. По суті, це пластик, якому можна надати на виробництві практично будь-яку форму. Щоб матеріал не прогинався під масою води, у нього вбудовують армуючі елементи, в результаті чого виходить досить міцна конструкція.

Популярні і сталеві ванни, в основному за рахунок дешевизни. Але є у даного типу ванн свої переваги. Сталеві ванни міцніше акрилових, але при цьому не дуже важкі — значно легше чавунних. А специфіка матеріалу дозволяє надати сталевій ванні практично ті ж вишукані форми, які ми зустрічаємо в акрилових зразках. Але є і мінуси, серед яких висока тепловіддача. Вода в сталевій ванні остигає дуже швидко, а ще сталеві ванни характеризуються високим рівнем шуму, коли вода набирається в таку ванну. До цього покупець повинен бути готовим.

Як вибрати акрилову ванну?

Багато покупців задаються питанням, як вибрати акрилову ванну, адже саме цей варіант залишається незмінно затребуваним на сьогоднішній день? Для того щоб простіше було зробити вибір, є кілька правил, дотримуючись яких, можна не помилитися з покупкою:

Товщина. Чим товща ванна, тим вона міцніше і стійкіше до механічних ударів. Товщина якісної міцної конструкції не менше 6 мм.

Ціна. Чим нижче вартість, тим більше шансів, що виріб зроблено з неякісного матеріалу.
При покупці звертайте увагу на наявність глянцю у внутрішній частині конструкції. Якщо він є, значить — ви купите надійну акрилову модель.

Еластичність. Якщо при натисканні на поверхню конструкції вона деформується, отже, зроблена з дешевого пластику.

Поверхня конструкції повинна бути без шорохуватостей. В ідеалі вона повинна бути рівною і гладкою. Якщо є помітні ушкодження, це говорить про погану техніку виготовлення.

Колір сантехніки повинен бути однорідний, без просвічування. Якщо неоднорідний колір, це свідчить про те, що виріб виготовлено з тонкого акрилового листа.

Краще вибирати стандартну форму конструкції, так як це дає більше гарантій, що вона зроблена з міцної якісної сировини.


Comments are closed


Последние новостиШоу-бизнес в фото