RSS |

Як правило, більшість шкіл встановлюють загальні вимоги до зовнішнього вигляду учнів: костюми повинні мати діловий стиль. Це дає можливість батькам самостійно підібрати фасон, відповідний фігурі дитини. Шкільна форма для дівчаток, представлена ​​в нашому магазині, відповідає вимогам навчальних закладів. Тут ви можете підібрати щоденний, святковий і спортивний одяг. Наші вироби виконані з якісних тканин, чудово перуться і практично не мнуться. Дизайнери розробляють моделі з обліків сучасних модних тенденцій. До того ж, ціни на всю продукцію конкурують не тільки з китайськими виробниками, але і з вітчизняними.

Купити шкільну форму для дівчинки високої якості за доступною ціною

Купити шкільну форму для дівчинки не складе труднощів. Осінні ярмарки, торгові майданчики, інтернет-магазини активно рекламують свої товари. Але як придбати дійсно хороші вироби і не спустошити сімейний бюджет? Зверніть увагу на продукцію фірми «TIMBO». Дитячий одяг — основна спеціалізація компанії. Тому кожній деталі надається велике значення.

платье для девочки в школу

Переваги виробів компанії «TIMBO»:

  • Матеріал. Відповідно до санітарно-гігієнічних норм відсоток синтетики в блузках і сорочках не повинен перевищувати 30%, а для верхнього одягу — 50%. Варто відзначити, що розвиток сучасних технологій з виробництва синтетичного матеріалу дозволяє випускати штучні тканини, які абсолютно не відрізняються від натуральних. До їх переваг слід віднести високу міцність і зносостійкість. Єдине, чого ще не можуть домогтися вчені — це так званий «дихаючий ефект» матеріалу. Ми шиємо продукцію зі 100% натуральних тканин або з незначним додаванням синтетики.
  • Крій. Дизайнери нашого виробництва черпають ідеї у зарубіжних колег і створюють власні моделі. На першому місці — зручність. Крій не обмежує рухи дитини, дозволяє йому комфортно себе почувати сидячи за партою і під час «пробіжок» по коридору.
  • Пошиття. Всі шви акуратно оброблені, строчка рівна, ніякі вади не зіпсують зовнішній вигляд учениці. Хороша робота заслужить похвалу навіть у самого скрупульозного покупця.

Шкільна форма для дівчаток в інтернет-магазині «TIMBO»

Шкільна форма для дівчаток в інтернет-магазині TIMBO.ua представлена ​​в широкому асортименті. Вам тільки потрібно визначитися з розміром. Як не хочеться заощадити, але не варто купувати плаття «на виріст». Ви ж знаєте, що «зустрічають по одягу». До охайно одягненою учениці краще ставитимуться вчителі, що позначиться на успішності.

Ми вам пропонуємо кілька варіантів:

  • сукні, сарафани;
  • блузи та спідниці;
  • піджаки, жилети та штани.

А краще за все, не зупинятися на одному комплекті, а придбати кілька. Взимку практичніше брючний костюм і светр, навесні-восени — легка блуза з модною спідницею. Купуйте красиві, стильні, якісні товари нашого виробництва. Вони сподобаються вашій дитині, і ви не витратите багато грошей.

 


Comments are closed


Последние новостиШоу-бизнес в фото