RSS |

iPhone 5S: чи варто купувати в 2016 році

| | Рубрика: Технологии

iPhone 5S Після виходу iPhone 6 та 7 «дідуля» iPhone 5s, здавалося б, втратив свою актуальність. Але не тут-то було! Багато фахівців змушені були визнати, що хоча в світі існує безліч шанувальників пристроїв з великими екранами, дизайн у iPhone 5s воістину легендарний. Тому форм-фактор 5-ки який полюбився багатьом отримав реінкарнацію у вигляді напівфлагманського iPhone SE. Додалася тільки свіжа продуктивна начинка.

Цілком логічно, що одразу після запуску продажів SE, iPhone 5s вирішили надати забуттю і зняти з виробництва. Але якщо розібратися, то навіть незважаючи на трирічний «стаж», він залишається актуальним і продуктивним смартфоном.

Айфон 5s — вартість знижується

Багато рітейлерів ще не встигли розпродати свої запаси 5s, тому знайти смартфон від Apple на прилавках великих магазинів електроніки не складе труднощів, для прикладу тут www.moyo.ua/telecommunication/smart/iphone-5s/.

Для тих, хто шукає компактний смартфон від Apple і не женеться за супер продуктивним «залізом», 5s стане відмінним вибором. При цьому ціна на нього істотно нижче, ніж на новинки від Apple. Переконатися цьому ви можете, відвідавши сайт.

iPhone 5s: надійний яблучний бюджетник

Зовнішність 5s і iPhone SE абсолютно ідентична, тому тим, хто не женеться за новітніми технологіями і не грає в найсвіжіші новинки з AppStore, рекомендуємо уникнути зайвих витрат і заощадити, віддавши перевагу «старенькому» Айфон 5s.

За комплектацією він практично нічим не поступається новинці: той же сканер TouchID, той же IPS екран з аналогічними характеристиками, аналогічна фронтальна камера і зовнішній вигляд корпусу. Що стосується швидкодії системи і якості зйомки — без скрупульозного порівняння помітити різницю простому обивателю буде не просто.

iPhone 5s: вибір не позбавлений недоліків

Звичайно, зняття iPhone 5s з виробництва означає відмову Apple від подальшої підтримки та оновлення смартфона, адже саме так яблучний ТехноГігант робив з усіма своїми девайсами раніше.

Звичайно, не можна не відзначити приріст продуктивності через оптимізацію системи, нового енергоефективного процесора A9, а також посиленого акумулятора. Все це позитивно позначається на роботі iPhone SE.

Звичайно, iPhone 5s вже давно не належить статус флагмана, і технології неминуче рухаються вперед. Однак девайс все ще впевнено тримається на плаву, не складаючи своїх позицій перед новачками ринку. Ваш вибір буде залежати від багатьох факторів, однак списувати Айфон 5s ще однозначно рано.


Comments are closed


Последние новостиШоу-бизнес в фото