RSS |

Як знайти свій стиль в одязі

| | Рубрика: Новости

Як знайти свій стиль в одязі Бути привабливою досить просто. Для цього досить лише обрати свій індивідуальний стиль в одязі.

Це також допоможе витрачати менше часу в магазинах і на сайтах Інтернет-магазинів, де продають одяг та взуття.

Адже жінка буде точно знати, що їй до лиця, які деталі працюють на її стиль.

Перш за все треба переглянути наявний гардероб, кожну річ в ньому.

А саме — визначити, який одяг не був затребуваний ось уже півроку. Можливо, він не підходить за розміром або не сполучається з іншими речами. Варто відразу позбуватися від непотрібних речей.

Щоб простіше орієнтуватися серед асортименту магазинів, рекомендується скласти список речей. Який стиль вам подобається? Що ви любите носити? Що практично не одягаєте? Якщо взяти список з собою в магазин, можна відразу переходити до потрібних полиць і вішалок.

Краса дуже важлива. Але зручність важлива не менше. Прислухайтеся до своїх бажань. Наприклад, поширений стереотип говорить, що дівчина найкраще виглядає в вузькій спідниці і на підборах. Але чи будуть вони доречні у вашому гардеробі? Сьогодні є чимало взуття і одягу, не тільки зручного, але і красивого. І навпаки: якщо ви віддаєте перевагу строгому або офісному стилю, не варто купувати куртки з заклепками або відвертий одяг, якщо він не поєднується з вашим стилем, і ви відчуваєте себе в них незручно. Гардероб повинен поєднуватися зі способом життя. Тому обираючи осіннє жіноче взуття варто звертати увагу, в першу чергу, на його призначення та зручність.

І звичайно, він повинен подобатись в першу чергу вам. Дуже важливий колір. Традиційно виділяють чотири типи типу переваги в кольоровій гамі: зимовий, весняний, літній та осінній. Є чимало посібників, які допоможуть визначити свій тип зовнішності і підібрати колір аж до найдрібніших відтінків. Але є і більш простий спосіб визначити, що вам підійде. Досить піднести тканини або предмети різних кольорів до обличчя. З яким із них ваше обличчя виглядає більш свіжим та привабливим? Саме такої колірної гами варто дотримуватися в одязі та взутті.

Одяг повинен також ховати недоліки і підкреслювати переваги. Якщо складно самостійно визначити, чи підходить даний предмет гардероба, можна запросити з собою на примірку знайомих. Або скористатися послугами особистого стиліста, який підбере речі, які підходять саме вам.


Comments are closed


Последние новостиШоу-бизнес в фото