Як вибрати журнальний столик: основні рекомендації

Як вибрати журнальний столик Головне призначення журнального столика — впорядкувати простір, доповнити м’яку зону якимось функціоналом. Стільниця його зазвичай розташована досить низько, щоб можна було використовувати її сидячи: простягнувши руку і взявши потрібну річ. Отже, низький, пов’язаний з м’якою зоною — а який ще?

Журнальний столик відрізняють мобільність і невеликий розмір. Зазвичай їх пристосовують безпосередньо під пресу — журнали, газети, кольорові проспекти, які можна погортати в хвилини відпочинку або очікування. Також тут розташовують вази з квітами, скульптури, якісь цікаві дрібнички, що прикрашають інтер’єр. Нарешті, на столику можна розмістити світильник, який стане прекрасною альтернативою верхнього світла і допоможе створити більш затишну атмосферу в кімнаті.

Найчастіше перевагу віддають квадратним і прямокутним формам: такі столики зручно ставити до стіни, повертати актуальною стороною до гостей. Та й матеріали для столиків краще вибирати міцні і жаростійкі: поліровані чутливі поверхні і скло хоч і улюблені дизайнерами і споживачами, все-таки не настільки стійкі до дитячих ігор або неуважності власника. Так що вічна проблема вибору між гарним і зручним актуальна і у випадку зі столиками для вітальні.

Функції журнального і кавового столика нерідко поєднуються — і низький стіл використовується для розміщення кавового або чайного набору посуду і вазочки з солодощами. Власне, епоха компактних жител поєднала призначення столиків, змішавши в одному предметі і столик для прийому їжі, і частина системи зберігання.

Подивитись різноманіття пропозицій журнальних столиків та ціни на них можна на сторінці http://welovemebel.com.ua/catalog/stoly_zhurnalnye/ інтернет-магазину меблів WELOVEMEBEL.COM.UA.

Столик може бути на ніжках, розташованих на суцільний опорі, яка дозволяє використовувати простір між підлогою і стільницею як місце для зберігання пластинок і книг. Якщо зробити вибір на користь столика на колесах, то можна використовувати його як сервірувальний — з запасом посуду для великого обіду або як стіл для закусок. А то і як виїзний бар, який можна в будь-який момент викотити на терасу, балкон або просто висунути в центр уваги — і змішувати коктейлі для всієї компанії. Неординарне рішення — столик, який одночасно служить робочою поверхнею і в той же час розкриває красу матеріалу. Наприклад, стіл, зроблений з масиву дерева, або важка розкішна мармурова плита.

З безлічі рішень на окрему увагу заслуговують столи-трансформери: монолітні конструкції, всередині яких є вільний простір, де можна абсолютно безпечно і комфортно зберігати скло, пляшки, побутові дрібниці на зразок пультів від ТБ і стереосистем, рукоділля тощо.

Однаково красиво виглядають і столики, виконані з тих же матеріалів, що і м’яка зона, і антагоністи. Наприклад, диван в стилі хай-тек може бути доповнений природно кривим дерев’яним столом, і разом вони складуть модний динамічний інтер’єр, дуже індивідуальний, що відображає різнобічні інтереси і переваги своїх господарів.

Статьи по теме: