Туристичні меблі – тонкощі вибору

Туристичні меблі Пікніки, риболовля, відпочинок дикунами біля моря чи в лісі приваблюють багатьох. Встановлений намет, потріскування багаття, запах шашлику, душевна компанія… Ну що може зіпсувати такий відпочинок? Напевно тільки відсутність комфорту, до якого звикла більшість наших співвітчизників. Але комфорт, за допомогою туристичних меблів, можна організувати навіть у лісі чи на березі річки, де так само хочеться комфорту і затишку.

Спартанські умови вже нікому не цікаві, адже туризм — це відпочинок, а відпочивати хочеться зі зручностями. Туристичні і кемпінгові меблі, виготовлені з міцних тканин і тонких металевих прутів, просто незамінна на природі, і коштують вони не так вже й дорого, як більшість гадає, переконатись в цьому можна на сторінці http://camping.com.ua/catalog/mebel.html сайту виробника товарів для відпочинку «Кемпінг».

Такі меблі дуже легкі і компактні, продається як окремо, так і в наборах. Найбільшою популярністю у туристів користуються розкладні табуретки, стільці, столи, шезлонги і навіть ліжка. Все це можна придбати на вищезгаданому сайті.

Крім меблів, тут є все для кемпінгу і туризму: намети, спальні мішки, посуд, набори для пікніка, ліхтарі, акумулятори холоду і навіть біотуалети. Продукція по-справжньому корисна і має оптимальне співвідношення ціни і якості. Однією з головних переваг є простота у використанні, адже встановити стіл або шезлонг зможе навіть дитина.

Для правильного вибору меблів для туризму необхідно звернути увагу на деякі функції, такі як розмір, вага, міцність.

Види туристичних меблів

Табурет — найпростіша легка конструкція. Зручний у використанні, але не для тривалого сидіння.

Крісло — зручний розкладний стілець із спинкою. Незважаючи на малу вагу дуже стійкий і часто комплектується бічними столиками.

Шезлонг — це крісло, яке можна фіксувати, як зручно: сидячи, напівлежачи або лежачи. Є також пластикові моделі з м’якими вставками.

Розкладачка — всі знають, що це ліжко для відпочинку. З назви зрозуміло, що вона розкладається. Багато сучасних моделей мають додаткові функції: підголовники, регулювання і т. д.

Стіл — вибір столів різноманітний, але «найкрутішим» вважається модель зі стільницею. Він звичайно займає чималий простір, але має переваг більше ніж недоліків. Зручним вважається стіл, який можна скласти навпіл.

При виборі меблів туристичних звертайте увагу на упаковку, тобто сумку, в якій меблі зберігаються в складеному вигляді. Залежно від моделі в комплект можуть входити подушки, кишені для дріб’язку, підставки для ніг і так далі.

Зручні намет, стільці і столи не будуть зайвими на відпочинку. Тим більше, що це товар не одного дня. Взявши з собою на пікнік або риболовлю меблі ТМ Кемпінг, ви будете відчувати себе комфортно у будь-яку погоду! А друзі скажуть величезне спасибі за зручність і комфорт.

Статьи по теме: