RSS |

хостинг Настали часи коли створити сайт стало досить легко. Раніше доводилося подовгу вивчати мову HTML, а тепер достатньо за кілька хвилин освоїти простий конструктор сайтів. Однак, є те, що залишилося незмінним за весь термін існування інтернету. Якщо сказати точніше, то платний хостинг. Віртуальний простір використовувався, використовується і буде застосовуватися як місце для розміщення веб-ресурсів ще довгий час. Сьогодні у вебмайстрів є можливість вибрати або безкоштовний хостинг або ж платний. Але, якщо потрібна впевненість у якісному делегуванні та своєчасній допомозі чи консультації фахівців, то варто зробити акцент на користь другого.

Чому безкоштовний хостинг поступається платному

Так уже повелося у нашому світі, що все платне більш якісне, ніж безкоштовне. Використовуючи безкоштовний хостинг, може позначити для себе наступні недоліки під час користування:

відсутність оперативної підтримки адміністраторів у разі появи проблем;
немає ніякої гарантії в тому, що сайт буде стабільно працювати багато місяців;
ніхто не гарантує збереження даних на ресурсі.

На сторінках сайту з’явиться реклама, яку вебмастер точно не розміщував. Якість зручність перегляду ресурсу відразу погіршиться. Позбутися від неї не вийде, так як вона виступає в якості компенсації безоплатного користування хостингом.

Переваги платного хостингу

Їх дуже багато і вони постійно збільшуються. Якісний платний хостинг сайтів став таким за рахунок серйозної конкуренції. Компаній безліч і розташовані вони як у нашій країні, так і в інших державах.

Для прикладу можна привести хостинг провайдер Freehost, який працює на ринку України вже більше 10 років, та має безліч позитивних відгуків в мережі.

Перший плюс — це повна відповідальність адміністраторів за працездатність проекту. Вони будуть швидко реагувати на всі звернення. Також до переваг можна віднести передове устаткування, безліч різних тарифів, систем управління базами даних та багато іншого. Причому, випробувати все перераховане можна, не заплативши ні копійки. Адже до послуг вебмайстрів — безкоштовний тестовий режим.

Вибір платного хостингу

Складно дати пораду і сказати, що саме це кращий платний хостинг. Вибирати потрібно в кожному випадку індивідуально, зосередивши увагу на:

— відгуках. Читати їх на незалежних ресурсах;
— часу роботи;
— цінах. Якщо вона нижче середньої, то привід задуматися про приховані недоліки;
— додаткових послугах. Наявність MySQL, Php та інших;
— надання тестового режиму.

Також бажано щоб компанія надавала і платний хостинг і домен, що полегшить процес запуску сайту.

Статьи по теме:


You must be logged in to post a comment Login


Последние новостиШоу-бизнес в фото