Як зробити вибір «правильного» взуття?

Як зробити вибір «правильного» взуття? Кожен раз, коли ми вибираємо нову пару взуття, ми звертаємо свою увагу в першу чергу на зовнішність моделі, навіть якщо вона страшенно не зручна. Аж ніяк не варто, прислухатися до фрази «Модні туфлі і тиснуть приємно», так як неправильно підібране нове взуття, може нести за собою сумні наслідки, куди гірше, ніж дискомфорт і мозолі. Це може бути і варикоз, і грибок, неприємний запах і навіть проблеми з хребтом, а позбутись цих проблем набагато складніше, ніж вибрати нові туфлі.

Є основні моменти, яким слід приділити максимум уваги при підборі чергової пари взуття. Основне це підошва, вона обов’язково повинна мати властивість «гнучкість», Ви повинні відчувати себе комфортно при пересуванні і зміні рельєфу під ногами, чим більшою гнучкістю володіє підошва, тим менше будуть втомлюватися ноги. Так само вона повинна бути в міру жорсткою і тонкою, погодьтеся, не надто зручно відчувати кожен камінь під ногами. Бажано купувати взуття з підошвою, зробленої з натуральних матеріалів, таке взуття значно довше прослужить, ніж дешевий аналог.

Також слід звернути увагу з якого матеріалу виготовлено взуття. Перевагу краще віддавати натуральній шкірі, текстилю, замші. Ваша шкіра повинна дихати, штучні матеріали не дають їй такої можливості, що призводить до неприємних наслідків: підвищеної пітливості, набряку ніг, надмірної втоми.

Для комфортної щоденної ходьби каблук не повинен перевищувати 4 см і мати в міру високий підйом. Якщо все-таки хочеться купити «останній писк цього сезону», тоді краще віддати перевагу платформі, ніж каблук.

Необхідно вибрати правильний розмір взуття, погано, коли туфлі великі, але ще гірше, коли вони малі. Є чудова цитата: «Якщо обидві туфлі тиснуть, можливо, неправильно обрані ноги» або не ноги. Вибирайте розмір, в якому Вам зручно, повноту, модель, ваші пальці повинні відчувати комфорт, як по довжині, так і по ширині. Краще не купувати взуття вранці, так як за день нога наливається і недостатньо широкі туфлі можуть стати головним болем ввечері.

Не менш важливим стоїть питання де купувати взуття. З поширенням інтернет-торгівлі, все більше людей схиляється до варіанту купівлі в Інтернеті. Не дивлячись на те, що в мережі не можна взуття приміряти на нозі, зазвичай, в інтернет-магазинах пропонують куди більш широкий асортимент взуття і за цінами в більшості випадків нижчими, аніж в звичайних магазинах. Для прикладу завітайте на сайт інтернет-магазину взуття http://obuv-kiev.com.ua/.

У висновку можна додати, що гарне модне взуття — це важливо, але ще краще гарний настрій, здоров’я і комфорт. Вибирайте правильне взуття!

Статьи по теме:

Добавить комментарий