RSS |

тренування Деякі люди просто не можуть займатися в спортзалі і воліють інші види фізичної активності для зниження ваги і підтримки форми.

Якщо ви належите до їх числа і підшукуєте собі цікаву програму тренувань, то у нас для вас є гарні новини (новости), а також гадаємо вам будуть цікаві кілька ідей, які ми пропонуємо в даній статті.

Подорожі на велосипеді

Велоспорт відмінно підходить для тих, хто не любить займатися в обмеженому просторі. Під час тренування можна насолоджуватися свіжим повітрям у парку чи горах, в залежності від ваших уподобань. Велосипед дає чудову можливість отримати аеробне навантаження, насолоджуючись при цьому навколишніми пейзажами. А ще він не сильно навантажує суглоби, що дуже важливо при проблемах з колінами.

Танці – відмінний спосіб підтримувати фізичну форму

Якщо ви хочете скинути вагу, але не любите заняття на тренажерах, почніть ходити в танцювальну школу. Для більшого ефекту варто вибирати більш енергійні танцювальні напрямки, наприклад, запишіться на латиноамериканські танці. Приміром, одне заняття сальсою дозволяє спалити до 600 калорій, отримавши при цьому величезне задоволення від танцю. Ще один плюс танцювальних занять — ви можете відвідувати їх з партнером. Така спільне тренування тільки зміцнить ваші стосунки.

Ходити пішки – відмінна звичка

Для тих, хто накопичив багато зайвої ваги, новачків і людей з певними захворюваннями, ходьба може стати першим кроком у світ фізичних вправ. Ця форма активності допоможе знизити вагу, поліпшить обмін речовин і при цьому не стане непосильним навантаженням. У міру поліпшення стану організму можна збільшувати відстань або прискорювати темп. Експериментуйте і підбирайте свій варіант.

Йога для заспокоєння та підтримки фізичного здоров’я

Спокійні, майже медитативні заняття допоможуть поліпшити стан серцево-судинної системи, розтяжку і загальне самопочуття. До того ж існує багато різних напрямків йоги, серед яких ви точно підберете найбільш відповідне для себе. Розроблені різнорівневі програми, починаючи які ви будете поступово нарощувати складність занять, розвиваючи гнучкість, силу і витривалість тіла. До того ж заняття йогою знімають стрес і благотворно позначаються на емоційному стані.

Кенгу Джампс

Цей відносно новий вид тренувань точно урізноманітнює нудні спортивні будні. Спеціальне взуття з пружинами не тільки дає можливість відчути себе як кенгуру, але і знижує навантаження на суглоби, дозволяючи тренуватися безпечно. Незважаючи на високу інтенсивність занять, тренування пролітають непомітно, завдяки веселим і незвичайним вправам.

Ігри з м’ячем

Замість нудного тренування в залі запросіть друзів пограти у футбол або баскетбол. Ви не тільки чудово проведете час в хорошій компанії, але і скинете вагу і зміцните мускулатуру. Чудова можливість поєднати приємне з корисним.

Хулахуп

Якщо живіт, руки і стегна — ваші проблемні місця, тренувальний обруч — те, що доктор прописав. Прості обертання обруча не просто прибирають відвисаючи боки, але і допомагають спалити до 200 калорій за 30 хвилин занять. Просто включите улюблену музику і крутіть обруч на здоров’я!

Займайтеся із задоволенням і будьте у формі!


You must be logged in to post a comment Login


Последние новостиШоу-бизнес в фото